Event

Event

Event

Event

Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek druh eventu v Pálffyho paláci na Zámockej, už teraz vám môžeme sľúbiť, že budete maximálne spokojní. A my preto urobíme všetko!

Event

Event

Najčastejšie sa u nás konajú koncerty vážnej hudby, práve vďaka bezkonkurenčnej akustike. Vedeli ste, že práve v Pálffyho paláci na Zámockej koncertoval aj mladý Wolfgang Amadeus Mozart?

Event

Event

Event

Event

V paláci sú k dispozícii dve galérie. V hornej časti je Galéria Pálffy určená na výstavu obrazov. V dolnej a podzemnej časti veľkolepých priestorov Sály Terreny je sochárska Galéria Statua, ktorá sa počnúc rokom 2012 programovo a konzistentne venuje nekomerčnej prezentácii slovenskej sochárskej tvorby v celej rozmanitosti autorských programov a prístupov k médiu. Obe galérie fungujú pod kurátorským vedením p. Xénie Lettrichovej.

Event

Event

Bankety, plesy a vzácne stretnutia sa v paláci organizovali už za čias Pavla IV. Pálffyho v 17. storočí. Jedinečnú atmosféru tohto miesta môžete zažiť aj dnes! Zabezpečíme vám konferencie, vystúpenia, kino projekcie alebo komorné oslavy, ktoré skončia do 22.00 hod. Z dôvodu rešpektovania nočného kľudu neposkytujeme palác na svadby a plesy. Všetko o našich priestoroch, kapacite, cateringu, technike a inventári nájdete v časti
PrenájomEvent